Studencki Nobel

Studencki Nobel

Bez kategorii

Pełną parą ruszyły przygotowania do XV edycji Studenckiego Nobla! Społeczność akademicka po raz kolejny ma szansę na zdobycie nagród w dziedzinach z zakresu nauki, sztuki oraz działalności społecznej.

Niezależne Zrzeszenie Studentów zachęca do zgłaszania się młodych naukowców i działaczy, a co za tym idzie pochwalenia i podzielenia się swoimi osiągnięciami. Studenci mają tu szansę powalczyć Studenckiego Nobla w aż 10 kategoriach. Warto wspomnieć, jest to stypendium przyznawane w całości przez organizację studencką.

Kategorie są następujące:

· Nauki techniczne

· Sztuka

· Dziennikarstwo i literatura

· Nauki przyrodnicze i energetyka

· Fizyka i astronomia

· Medycyna i farmacja

· Nauki społeczne

· Nauki ekonomiczne

· Działalność społeczna

· 3W: Woda-Wodór-Węgiel

W trakcie Gali Finałowej konkursu zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 50 000 zł, ufundowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Jest to niepowtarzalna okazja do wyróżnienia się na rynku pracy oraz networkingu z innymi uzdolnionymi osobami ubiegającymi się o nagrodę.

Pierwszym etapem który potrwa do 25.03.2024 jest rejestracja przez stronę internetową studenckinobel.info.pl. W kolejnych etapach oceniona zostanie przesłana przez uczestników dokumentacja potwierdzająca osiągnięcia, natomiast finaliści zostaną dodatkowo poproszeni o przesłanie autoprezentacji. Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Finałowa odbywająca się w Warszawie. Tam uczestnicy będą mieli okazję do wzajemnego poznania się, wymienienia się doświadczeniami i nawiązania kontaktu z ważnymi postaciami z ich branży.

 

Bank Gospodarstwa Krajowego jest partnerem strategicznym XV edycji Studenckiego Nobla. BGK to polski bank rozwoju, którego misją jest wspieranie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego kraju. Bank realizuje programy rozwojowe w zakresie np. dostępu do mieszkań i czystego powietrza oraz infrastruktury publicznej. BGK finansuje działalność bieżącą oraz inwestycje przedsiębiorstw i samorządów. BGK jest obecny w każdym regionie Polski oraz za granicą (posiada przedstawicielstwa w Brukseli, Londynie, Frankfurcie i Amsterdamie). Wspiera eksport i ekspansję zagraniczną polskich firm.

BGK jest pomysłodawcą idei 3W, która odpowiada na wyzwanie wielkich zmian, jakie czekają nas w przyszłości. Idea 3W jest wizją przyszłości, w której – jako całe społeczeństwo – odpowiedzialnie zarządzamy zasobami, którymi dysponujemy i w której możemy utrzymać oraz podnosić jakość naszego życia zużywając jednocześnie mniej energii i mniej nieodnawialnych zasobów. W 3W skupiamy się na 3 zasobach, które będą miały ogromny wpływ na naszą przyszłość: to woda, wodór i węgiel. Głównym celem 3W jest budowanie i integrowanie społeczności utalentowanych naukowców, ambitnych studentów, odważnych przedsiębiorców, wizjonerskich organizacji pozarządowych i odpowiedzialnych przedstawicieli sektora publicznego, instytucji finansowych oraz aktywizacja społeczeństwa.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w  XV edycji Studenckiego Nobla oraz obserwowania social mediów:

https://www.facebook.com/StudenckiNobelpl

https://www.instagram.com/studencki.nobel/

Ostatnie wpisy

  • Agenda Festiwal Możliwości
    Przestrzeń Festiwalu Możliwości otworzy się już o godzinie 10:00. WSTĘP WOLNY! Do 16:00 możecie odwiedzić ponad 30 stoisk pracodawców, dowiedzieć się o
  • Laboratorium Pomysłów Inkubator UW
    Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczyna nabór do trzeciej edycji Programu Grantowego Laboratorium Pomysłów, organizowanego we współpracy z Johnson & Johnson Innovative Medicine Poland!
  • Interships in Moderna!
    Dear Students! We invite you to register for internships at Moderna, in their Warsaw office To learn more, join one of our

Centrum Dydaktyczne

ul. Księcia Trojdena 2a, pokój 214 i 215
tel.: (22) 57 20 909
e-mail: kariera@wum.edu.pl

© 2023 Warszawski Uniwersytet Medyczny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu dostępności:

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia

Menu dostępności:
Kontrast
Zwiększ rozmiar tekstu
Zwiększ odstęp liter
Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków
Powiększ kursor
Podświetlanie linków
Zatrzymywanie animacji
Resetuj ustawienia